همه دوره ها

دوره آموزشی: چگونه یک کسب و کار برنده بسازیم؟ (پادکست)
در این دوره کتابی بررسی می شود که گنجی ارزشمند و حاصل شصت سال تجربه و تحصیل آقای جک ولش مدیر افسانه ای جنرال الکتریک در دو دهه پایانی سده بیستم است
فیلم آموزشی: دوره مدیریت ریسک منابع انسانی
ین دوره براساس کتاب مدیریت ریسک منایع انسانی دکتر آرین قلی پور و سایر منابع معتبر دیگر طراحی و بصورت آفلاین اجرا شده است
دوره آموزشی: چگونه یک تیم برنده بسازیم؟ (پادکست)
این دوره صوتی بر مبنای کتاب " چگونه یک تیم برنده بسازیم" نوشته آقای کوین بنفیلد و ترجمه آقای شاهین برادران تدوین و ضبط شده است
این دوره برای کسانی است که می خواهند رهبر موفقی برای یک تیم باشند. و یا می خواهند مهارت های هدایت تیمی خود را افزایش دهند.
فیلم آموزشی: دوره مقدماتی منتورشیپ در عمل
به منظور آشناسازی دانشجویان و جویندگان کار با فضای واقعی کسب وکار، همچنین کمک به رفع چالش های مرتبط با سرمایه های انسانی در سازمان ها و کسب وکارها، دوره «منتورشیپ در عمل» با استفاده از منابع معتبر در دو بخش "کلیات منتورینگ و کوچینگ فردی" و "برنامه ریزی منتورینگ در سازمان" طراحی شده است.
فیلم آموزشی: دوره اصول تصمیم گیری
از آن جا که یکی از انسانی ترین ابعاد هر کسب و کار، بحث تصمیم گیری است و کیفیت تصمیم های امروز ، رقم زننده موفقیت و یا شکست فردا خواهد بود، مقدماتی از اصول تصمیم گیری را در این دوره ارائه کردیم.
کتاب: منتورشیپ در عمل (فایل متنی)
توسعه یک برنامه منتورینگ موفق، دشوار بوده و وظيفه چالشي و مهمي به حساب می آید. نويسنده اين كتاب يك فرايند بنيادي و ساده را با پشتوانه 15 سال تجربه طراحي كرده است كه يك برنامه تخصصي قابل توسعه محسوب می شود. این فرایند يك چهارچوب برنامه ريزي پايدار براي برنامه هاي منتورينگ مديريتي ارائه می کند که به راحتي مي تواند مديريت شود. مدل معرفی شده در این کتاب که با نام AXLES شناخته می شود، چهارچوبی برای توسعه برنامه‌های منتورینگ است. مدل دارای 5 عنصر يا معيار بوده و شامل پنج مؤلفه فردی و حیاتی است که باید قبل از راه‌اندازی برنامه منتورینگ، برنامه‌ریزی و طراحی شوند.
آشنایی با قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی
با توجه به ضرورت آشنایی شاغلین و کارفرمایان با قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی و به منظور رعایت حقوق اجتماعی و حرفه ای طرفین، این دوره بر مبنای آخرین اصلاحات و اضافات قانون کار و تأمین اجتماعی در حال تدوین می باشد.
آزمون آزمایشی اخلاق حرفه ای و شایستگی بازرگانان
لینک شرکت در آزمون آزمایشی شایستگی های بازرگانان
https://saedevafa.com/s/7832
دوره آموزشی طراحی سازمان
در این دوره بر اساس دیدگاه کل منسجم و با ارائه چارچوب کلی توصیف یک سازمان ابتدا به معرفی الگوی هرم هدایت سازمان پرداخته و سپس با رویکردی کاربردی به بررسی مدل های مختلف طراحی سازمان و هم چنین انواع ساختارهای سازمانی پرداخته می شود.